Resun RH 9000 - 25W

TOP 12 v kategórii Ohrievače do akvárií

Resun RH 9000 - 25W

Ľahko nastaviteľná teplota pomocou stupnice vo viečku. Plne vodotesný, plne ponorný. Termostatické zapnutie ohrievača je signalizované svetelnou kontrolkou vo vnútri v...
Garantovaný nákup z Invitalshop.sk

Na sklade • 1 variant2,79 €97 % • 8 089 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma91 % • 186 824 recenziíĎalšie informácie

Je celoponorný,čo je super aj do malého akvária. Odporúčam

• Dobrý produkt
  • , zakúpené v Invitalshop.sk

Nastavenie teploty je veľmi orientačné a termostat funguje ako sa mu chce. Treba si to zo začiatku odsledovať. Ak chcemat v akváriu teplotu 26 stupňov, tak musim teplomer nastaviť na 23. Zo začiatku som ho nastavil na 26 a skoro som ryby uvaril...
    Ďalšia vec, ktorá sa mi nepáči je veľkosť teplomera. Na to, že má len 25w je dosť dlhý, čo môže byť problém v mikro akvariach.

Ľahko nastaviteľná teplota pomocou stupnice vo viečku.

Plne vodotesný, plne ponorný.

Termostatické zapnutie ohrievača je signalizované svetelnou kontrolkou vo vnútri v sklenenom telese ohrievača.

Keramické vykurovacie prvky.

Vybavený dvoma silnými prísavkami.

Silnostenná rúra.

Konštrukcia ohrievača je prispôsobená na prevádzku pod vodou až do hĺbky 1 m

• absolútne utesnený, plne ponorný a plne automatický ohrievač
  • ohrievač je možné inštalovať pod ľubovoľným uhlom
  • ľahko nastaviteľný termostat

Technické údaje:

• výkon 25 W
  • výkon. akvárium: 20 - 40 l
  • dĺžka 22 cm

Rozsah stupnice: 21-32 C.

Na sklade • 1 variant3,99 €95 % • 5 764 recenziíĎalšie informácie

Je celoponorný,čo je super aj do malého akvária. Odporúčam

• Dobrý produkt
  • , zakúpené v Invitalshop.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,99 €95 % • 5 764 recenziíĎalšie informácie

• Super ohrieva.

• Spoľahlivý a presný.

Dobre funguje

Výhodná cena

• robi to co ma robit
    • prisavky sa obratili same od seba opacne a drzia len stredom. nie je to esteticke, ale nijak extra to neriesim
  • , zakúpené v AKVA-TERA.SK

Tento konkrétny produkt som už kupoval v minulosti, spokojnosť, preto som ho kúpil znova.

• , zakúpené v ALFA Zoo

• Kvalita a rozumná cena.
    • Nič.

Korytnačky ihned ocenili super teplučkú vodičku,ktorá im po ochladnutí tak veľmi chýbala.