Najnovšie recenzie zo sekcie Ohrievače do akvárií

Resun Sunlike 25 W

Resun Sunlike 25 W

Pridané: 9. februára 2017

• Neviem.
  • Na internete je písane že do 70 l a na krabici do 20 l. Neviem teraz či mi vyhreje 70 l akvárium.

Mali by spísať pravdu.

JBL ProTemp b40

JBL ProTemp b40

Pridané: 23. októbra 2016

Kvalita cena

Pridané: 2. augusta 2016

Zakúpený v AkvariumOnline.sk

• Ohrieva vodu na taku teplotu aku som si nastavil
  • Zatial nic

Vrelo odporučam... zatial najlepsi ohrievac aky som mal doma a vyskusal som ich uz neurekom

Pridané: 23. mája 2016

spĺňa čo má...

Overený zákazník Abc-Zoo.sk Overený zákazník

Pridané: 23. mája 2016

Zakúpený v Abc-Zoo.sk

• Funguje ako má.
  • Na začiatku bol trochu problèm s nastavením(hrial na inú teplotu ako bol nastavený),ale dá sa to odsledovať a nastaviť.

Vrelo odporúčam-dobrá cena,výkon a ešte lepšia značka.Na mojích 240L úplne postačuje.

Hydor Eth 300-16 300 W

Hydor Eth 300-16 300 W

Pridané: 3. mája 2016

• mimo akvaria, co sa pri vacsich rybach hodi
  • vynikajuco drzi nastavenu teplotu: digitalny teplomer v akvariu sa nehybe ani o 0.1 stupna
  • rychlost vyhrievania: kedze ma neustaly prisun vody, zapne sa a hreje skoro nonstop,kym nedosiahne pozadovanu teplotu, narozdiel od internych orhievacov, u ktorych mam v akvariu 23, na ohrievaci 28 a polovicu casu ho vidim nevykurovat
  • presnost: zo sveta ponornych ohrievacov som zvyknut na 6-7 stupnove rozdiely medzi zvolenou a realnou teplotou, tu je odchylka okolo 0.5 stupna a ta moze byt kludne chybou digi teplomeru v akvariu
  • pohodlne nastavovanie teploty
  • vyzera to profi
  • riesi to niektore problemy s bezpecnostou vnutornych ohrievacov [explozie, praskajuce skla, unikajuca elektrina do vody, rozbitie rybami atd, manipulacia vo vode]
  • hlasnejsie spinanie
  • nutne cistenie od usadenin
  • niekto ma dobry kus, niekto ma zly kus, ale podla poctu negativnych recenzii vidiet, ze sa nejedna o spolahlivy produkt, o tom netreba diskutovat [moj zatial funguje, chybovost je druha prirodzena vlasnost akvariovych ohrievacov, prva je ta, ze zvysuju teplotu vody, na trhu uz boli aj omnoho horsie produkty]
  • pouzivam hadice od JBL a ich uchytenie plastovymi maticami na ohrievaci ma trochu zneistilo, vyzera to ze su o vlas hrubsie ako by mali byt pre pohodlne upevnenie [srobovanie maticky ich odsuvalo]
  • pri vybere som mal v ruke 4 kusy, na kazdom kladol ovladac termostatu iny odpor, co napoveda o preciznosti vyroby, jeden kus mal v tele zaseknuty vlas - urcite nechcem vlasy kdekolvek v konstrukcii 300W vyhrevneho, vodotesneho telesa

hodnotim tento produkt ako priemerny. nadpriemerny schopnostami, nadpriemerny svojou, ale schopnostiam primeranou cenou [platil som 1390], podpriemerny kvalitou a spolahlivostou.
Skoda ze na trhu nie su dalsie konkurencne produkty, ktore by skvelu myslienku dali lepsie do praxe. Este by som rad podotkol, ze vacsina recenzi a skusenosti z internetu sa zaobera nasledovnymi vadami
- prestane vyhrievat [myslim si, ze najmensi problem, aspon v beznych podmienkach nejakej 22 stupnovej izby a 26 stupnoveho akvaria]
- neprestane vyhrievat [a upecie ryby, toto som poriesil kupou externeho elektronickeho termostatu, ktory v pripade potreby prevezme kontrolu nad ohrievacom]
- praskne sklo a presakuje voda [tu je otazkou ci dotycne osoby dodrzali zasady pouzivania ohrievacov]

osobne som si tento produk zakupil kvoli jeho uvedenym vyhodam a v pripade problemov ocakavam od predajcu rychlu reklamaciu. Odporucanie ci neodporucanie tu zavisi na ochodnosti chovatela akceptovat zvysenu pravdepodobnost chybovosti vyrobku a velkost potencialnych skod na jeho akvariu [v kombinacii s bezpecnostymi opatreniami ktorymi dopad mozno minimalizovat]. Keby mi islo o vyssiu spolahlivost, investoval by som do kvalitneho termostatu a titanoveho ohrievaca. Alebo 2 slabsich titanovych ohrievacov na 2 termostatoch, na zaloznom zdroji elektriny. ktore mi zasielaju data cez sms a ovladam ich mobilom kontrolovanou zasuvkou.

Aquael Neo Heater 150 W

Aquael Neo Heater 150 W

Pridané: 26. apríla 2016

Zakúpený v ZOOFAST

• nerozbitnosť, ...aspoň dúfam, korytnačky si ho zatiaľ moc nevšímajú ;)
  • ... ozaj stručný návod, ale hlavne preložený do x y jazykov ;)

kvalita za rozumnú cenu

Aquael Comfortzone Gold 300 W

Aquael Comfortzone Gold 300 W

Pridané: 29. marca 2016

Zakúpený v ZOOFAST

• super cena, vysoká kvalita, možno lepšia ako nemecké výrobky

doporučujem

Aquael Gold 75W

Aquael Gold 75W

Pridané: 22. januára 2016

• cenovo prijatelné

udržiava požadovanú nastavenú teplotu tak ako je deklarovane ,jednoducha obsluha,dizajn

Aquael Comfortzone Gold 150 W

Aquael Comfortzone Gold 150 W

Pridané: 16. januára 2016

Zakúpený v ZOOFAST

Na 100 l akvárium bohate stačí. je nastavený na 24 stupňov a cítiť na každom mieste v akváriu teplú vodu. Rybky viditeľne ožili.

Aquael Comfortzone Gold 100 W

Aquael Comfortzone Gold 100 W

Overený zákazník Abc-Zoo.sk Overený zákazník

Pridané: 8. januára 2016

(naposledy upravené 8. januára 2016)

Zakúpený v Abc-Zoo.sk

Hagen Marina Mini 50 W

Overený zákazník Semilton.sk Overený zákazník

Pridané: 24. novembra 2015

Zakúpený v Semilton.sk

som spokojni tovar aj doručenie je v poriadku dakujem.

TetraTech HT 75 W

TetraTech HT 75 W

Overený zákazník AKVA-TERA.SK Overený zákazník

Pridané: 11. novembra 2015

Zakúpený v AKVA-TERA.SK

• ano
  • nie

som spokojný, aj tak to doma nemal kto nainštalovať

JBL ProTemp b10

JBL ProTemp b10

Pridané: 4. novembra 2015

doporucuju ho skuseni akvaristi

Aqua Nova HA - 75W

Aqua Nova HA - 75W

Pridané: 14. októbra 2015

Zakúpený v AkvariumOnline.sk

• všetko ok podľa návodu

odporúčam

Resun RH 9000 - 25W

Resun RH 9000 - 25W

Overený zákazník ALFA Zoo Overený zákazník

Pridané: 8. októbra 2015

Zakúpený v ALFA Zoo

• Kvalita a rozumná cena.
  • Nič.

Korytnačky ihned ocenili super teplučkú vodičku,ktorá im po ochladnutí tak veľmi chýbala.

Zobrazujem 241 - 260 zo 282 recenzií 1...11 12 [ 13 ] 14 15